Żarówki ozdobne – gdzie jest stosować?

Trendy w dekoracjach wnętrz zmieniają się bardzo szybko, ciężko za nimi nadążyć. Na pewno wiele osób ma problem z tym, żeby regularnie odświeżać i wymieniać dekoracje na nowe. Z pomocą przychodzą dekoracje świetlne, które są ponadczasowe, a dzięki nim pomieszczenie zyskuje nowego charakteru. Co więcej, pasują one do każdego pomieszczenia, nawet kuchni czy łazienki. Dzięki temu mogą być motywem przewodnim dekoracji całego domu, mieszkania. Ich główną cechą jest właśnie uniwersalność, a jednocześnie niepowtarzalność.

Taśmy ledowe – nowe pokolenie dekoracji świetlnych

Obecnie prawdziwym hitem są wszelkiego rodzaju dekoracje świetlne. Cieszą się popularnością ze względu na swoją nowoczesność, minimalizm, niską cenę, a także niski koszt utrzymania, ponieważ nie pobierają one wcale dużo prądu. Dzięki temu żaden użytkownik nie musi się martwić o niesłychanie wysoki rachunek na koniec miesiąca.

Żarówki ozdobne, które znajdują się w środku takiej taśmy są żarówami ledowymi. Oznacza to, że są bardzo oszczędne, a mogą świecić naprawdę jasno i być dodatkowym źródłem światła. Jako dekoracje najczęściej wybiera się te, które są w zestawie z pilotem. Pilot ten pozwala manipulować barwami lampek, a także natężeniem ich światła.

Najczęściej są one zamontowane pod sufitem, wokół wszystkich czterech ścian. Niektórzy decydują się też na obramowanie nimi lustra, czy spodu swojego łóżka – co również nadaje niesamowity charakter i klimat pomieszczeniu.

Projektor gwiazd – popularne żarówki ozdobne

Dużą popularnością cieszą się również ozdobne żarówki, na które potoczenie mówi się projektor gwiazd. Załamują one światło, dając wrażenie kolorowych plamek. Często są one umieszczone na specjalnej podstawce, która się obraca – dzięki temu możemy uzyskać „kosmiczny” efekt galaktyki. Sprawdzą się one nie tylko na imprezy, ale również na co dzień dla fanów świetlnych gadżetów, czy na noc filmową lub relaksujące SPA w zaciszu swojej łazienki. Ich zaletą jest bardzo długa żywotność, nawet przy częstym użytkowaniu.