Tania szafa: idealny mebel do każdego wnętrza

Szeroki wybór szaf sprawia, iż mebel ten możemy bez problemów dopasować do każdego wnętrza. Z jakich rozwiązań warto skorzystać?

Szafa: idealny mebel do każdego wnętrza

Dzięki tanim szafom możemy w praktyczny każde wnętrze. Takie meble świetnie sprawdzą się:
-w salonie,
-w przedpokoju,
-w pokoju dziecięcym.

Idealna szafa do salonu

W salonie świetnie sprawdzi się spora szafa z szufladami, która pozwoli nam nie tylko przechowywać ubrania, ale i liczne drobiazgi. Jeśli mebel taki będzie posiadał przesuwne drzwi, zaoszczędzimy sporo miejsca, a jednocześnie przemienimy tanią szafę w ważną ozdobę salonu. Wybór szaf do salonu jest ogromny, zatem i miłośnicy nowoczesności, i ci, którzy stawiają na tradycję, znajdą dla siebie wiele ciekawych propozycji.

Tania szafa do pokoju dziecka

Szafa w pokoju dziecka jest meblem bardzo ważnym, przy czym bardzo często służy ona jako mebel do przechowywania nie tylko ubrań, ale i zabawek. Ważna staje się tu zatem i pojemność, i spora ilość półek. W przypadku szafy dla dziecka również warto postawić na drzwi przesuwne, które są nie tylko praktyczne, ale i bezpieczne dla malucha. Warto też dopasować wysokość szafy do potrzeb dziecka, dzięki czemu maluch będzie mógł samodzielnie korzystać ze swej szafy z szufladami i półkami na zabawki.

Jaką szafę wybrać do przedpokoju?

Dla tych, którzy chcą wykorzystać wolne miejsce w przedpokoju, dobrym rozwiązaniem będą szafy z lustrem oraz przesuwnymi drzwiami. Dzięki nim można znaleźć dodatkowe miejsce na urania, buty i liczne akcesoria, można też ozdobić tak wymagające wnętrze, jakim jest przedpokój. Lustro sprawi, iż przedpokój stanie się jaśniejszy, będzie też sprawiał wrażenie większego, niż w rzeczywistości.

Tanie szafy do salonów i sypialni, praktyczne szafy do pokoju dziecka oraz szafy z przesuwnymi drzwiami, które świetnie sprawdzą się w przedpokoju – oto wybrane propozycje producentów mebli, z których Polacy korzystają coraz chętniej.

Więcej: https://birdmeble.pl/meble-twarde/szafy