Szklane drzwi w mieszkaniu

szklane drzwi

Każdy z nas marzy o nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu. Mieszkaniu, które zapewnia nie tylko wygodę, ale również wyjątkową estetykę, w którym będziemy czuć się dobrze, zaś. Przytulne mieszkania pełne różnego rodzaju bibelotów i dekoracji i drobnych elementów to już pieśń przeszłości – w nowoczesnych mieszkaniach liczy się przede wszystkim oszczędność w dekoracjach, umiar i dopasowanie stylistyczne poszczególnych mebli i elementów mieszkania.

Nowoczesne style dekoracji mieszkań wymagają użycia środków, które jeszcze kilka-kilkanaście lat temu wydawały się co najmniej dziwne. Np. szklane drzwi rozsuwane – obecnie coraz częściej wykorzystujemy hartowane szkło jako materiał na drzwi w mieszkaniu (oczywiście mówimy tu o drzwiach działowych w mieszkaniu, a nie frontowych). Aby jednak móc je zamontować musimy wykorzystać odpowiednie systemy przesuwne, jak np. Herkules Glass. Tego rodzaju mocowania pozwalają na swobodne i bezpieczne rozsuwanie drzwi. 

System Herkules Glass cechuje się niezawodnością oraz bezpieczeństwem – producent daje aż 25 lat gwarancji żywotności systemu. Oczywiście musimy pamiętać, że system nie sprawdzi się w przypadku drzwi szklanych z nieodpowiedniego rodzaju szkła – musi to być szkło hartowane lub klejone. Dzięki rozwiązaniom takim jak rozsuwane drzwi do mieszkania jesteśmy w stanie nadać naszemu domostwu nowoczesnego charakteru i przestronności.