Składane biurko – Dobre rozplanowanie przestrzeni

składane biurko

Czasami nawet w małym pomieszczeniu potrzebny jest mebel, bez którego zwyczajnie trudno się obejść. Nawet mała wersja byłaby ratunkiem, a ta pełnowymiarowa?

Chowane na ścianie

Hitem do małego pokoju jest składane biurko – na przykład na ścianę. Przykręcone do ściany biurko zajmuje niewiele miejsca i wydaje się dosyć małe, ale kiedy zostanie uniesiony blat wcześniej stanowiący jego bok okazuje się, że biurko ma pełne, wygodne wymiary i praca przy nim jest nie tylko możliwa, ale również bardzo wygodna.

Na laptopa

Niewielkie, składane biurko pod laptopa to rewelacyjny pomysł do niewielkiego mieszkania. Zwykle biurko ma jedną nogę i mały blat, jest świetnie dopasowane do korzystania z niego siedząc na kanapie lub nawet leżąc w łóżku.

Ukryte na komodzie

Składanym biurkiem może być także ścianka komody. Na co dzień szafka miałaby duże, pełne drzwi, które wieczorami, podczas nauki zamieniałyby się w sporej wielkości blat do pracy, który podparty wysuwanymi nóżkami tworzyłby tradycyjne, wygodne biurko, przy którym można na spokojnie odrobić lekcje lub wykonać kreatywne prace plastyczne do szkoły.