Parawany wannowe – sprawdzony produkt

Każdy z nas uwielbia kąpiele, jednak w codziennym zabieganiu, często są wybierane prysznice. To jaki metraż ma twoja łazienka nie znaczy, że nie można ją urządzić jak się chce. Zamiast wahać się nad kupnem brodzika, warto wybrać parawan nawannowy. Odpowiednio dobrany do naszej wanny parawan, może sprawić, że osoba wchodząca do łazienki może podkreślić nowoczesny styl, także pomaga to w tym, aby nie ochlapać połowy łazienki.

Eleganckie przeszklenie działa na doskonałe oddzielnie strefy kąpielowej od reszty pomieszczenia. Rozwiązuje to na dobry sposób, podczas szybkiego prysznica lub domowego SPA.

Użycie barierę hartowanego szkła umożliwia zatrzymać na dłużej uzyskane ciepło oraz zapobiega ochlapania dywanika, podłogi i innych elementów w łazience. Parawan nawannowy przydaję się, także w momentach gdzie myjemy się tradycyjną kąpielą, jest to dobre na zabezpieczenie gdy myją się dzieci.

Odpowiednie kupno zasłony pozwoli, stworzyć miłą atmosferę SPA. Zatrzymuje to ciepło, które zostało wytworzone, zatrzymuje nawilżone powietrze, pozwoli zatrzymać przyjemny aromat olejków lub innych. Taka przegroda pozwoli ci, chociaż na chwilę odciąć się od rzeczywistości.

Jaki wybrać?

Kluczem rozwiązania jest dobre dobranie zasłony stylistycznie. Parawan nawannowy dwuczęściowy z REA Hurt przypomina kabinę prysznicową, bariera rozciąga się od ściany do ściany. Zaletą takiego parawanu jest to, że pozwala ochronić przed wylaniem jakiejkolwiek wody.

Pamiętając, że jest to skuteczna zasłona, ale niesie za sobą pewne komplikację w czyszczeniu jej, trudno dotrzeć do miejsc, gdzie chcemy ją wyczyścić, zwłaszcza kiedy panele zachodzą na siebie.

Parawan nawannowy jednoskrzydłowy to pojedynczy panel, można go przymocować dzięki profilu pionowego, będzie się on suwał w lewo i prawo, dlatego nie będzie problemu z przesuwaniem, taki parawan nadaje się do krótszych wanien. Parawan nawannowy składany zawiera zazwyczaj dwa lub trzy panele. Taki parawan, jest dostępny na zamówienie, ponieważ ma większą ilość segmentów.