O czym trzeba pamiętać, wybierając szafkę na buty?

Szafka na buty to mebel, który pozwala zaprowadzić ład w przedpokoju. To dzięki niej każdy but ma swoje miejsce, a przedpokój wygląda estetycznie. O czym należy pamiętać wybierając szafkę na buty?

Rozmiar ma znaczenie


Szafka na buty do przedpokoju to mebel, który przede wszystkim musi być funkcjonalny. Wybierając szafkę, należy dokładnie zastanowić się, gdzie będzie stała. Do małego przedpokoju idealna będzie wysoka szafka, która nie będzie zabierała przestrzeni. Dzięki temu korytarz będzie wydawał się większy niż jest w rzeczywistości.

Do większego przedpokoju idealna będzie szafka z siedziskiem, dzięki temu zakładanie butów nie będzie problemem. Poduszki na szafce uprzyjemnią ubieranie.

Bardzo eleganckie i praktyczne są szafki na buty w połączeniu z wieszakami na odzież, nad którymi można powiesić lustro. Dzięki takiemu rozwiązaniu poranne ubieranie się przebiega szybko i sprawnie.

Styl jest ważny


Szafka na buty skandynawska jest elegancka i idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, których właściciele cenią sobie jasne kolory i prostą stylistykę. Do małego przedpokoju idealna będzie szafka wąska, której szerokość to około 15 cm. W takiej szafce wykorzystane są szuflady otwierające się pod kątem.

Szafka na buty skandynawska jest idealna do małych mieszkań. Jasna kolorystyka sprawi, że korytarz będzie elegancki i przyjemny. Białe meble świetnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, które optycznie powiększają.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są szafki na buty skandynawskie, które łączą w sobie dwa kolory. Naturalne drewno wraz z bielą wygląda bardzo elegancko.