Na co zwrócić uwagę wybierając kubek Bloomingville?

Zakup nowego kubka wbrew pozorom wcale nie jest tak prostym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Na półkach sklepowych oferta jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dlatego też warto dowiedzieć się, na jakie elementy zwracać szczególną uwagę i jakie są aktualnie trendy.

Moda na ceramikę w stylu retro

Od kilku sezonów w Polsce rekordy sprzedaży biją oryginalne kubki Bloomingville w stylu retro. Mowa tutaj oczywiście o ceramicznych kubkach, które wyróżniają się swoim rustykalnym klimatem. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że większość kubków marki Bloomingville robionych jest ręcznie, dlatego też bardzo trudno jest skompletować równy zestaw, który idealnie pasować będzie do siebie. W dzisiejszych czasach warto postawić nie tylko na neutralne barwy, ale również na klasyczną czerń.

Kubki aluminiowe

Dla wielu osób zdecydowanie praktyczniejszym rozwiązaniem mogą okazać się kubki aluminiowe, które jak powszechnie wiadomo są w stanie na wiele dłużej utrzymać ciepło. Jedyną wadą kubków aluminiowych jest tak naprawdę to, że sporo ważą zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę tradycyjne plastikowe kubki. Do największych zalet należy zaliczyć z kolei oryginalny design i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Najlepszym wyborem jest kubek Bloomingville z pokrywką, która szczelnie będzie zabezpieczać trunek przed utratą ciepła. Wysokiej jakości kubek można kupić w dobrej cenie.