Konsola do przedpokoju – jak dopasować ją do wnętrza?

Konsola to tradycyjny mebel, który aktualnie znajduje się w najgorętszych trendach. Jest to prosty sposób na to, aby przedpokój stał się stylowy i elegancki. Dostępnych jest tak wiele modeli, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić żadnego problemu. Nawet, jeśli posiadamy już meble do przedpokoju, to bez trudu znajdziemy odpowiedni stolik przyścienny.

Klasyczna konstrukcja

Jeśli zależy nam na uniwersalnej konstrukcji, to warto jest postawić na klasyczną konsolę do przedpokoju. Zwykle posiada ona jedną pojemną szufladę lub dwie mniejsze. To najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm. Konsola powinna być w całości wykonana z drewna. Jest to materiał, który uchodzi za niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia. Oczywiście wiele zależy od tego, jakie elementy wyposażenia posiadamy. Jeśli meble i dodatki utrzymane są w modernistycznym stylu, to konsola powinna posiadać podobny design.

Model z lustrem

W sklepach meblarskich z łatwością znajdziemy konsole do przedpokoju z lustrem. Pod stolikiem możemy przechowywać niewielki taboret. Dzięki niemu przed wyjściem szybko poprawimy makijaż, czy też włosy. Siedzisko przyda się również podczas zakładania butów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie stworzyć taką toaletkę. Standardowa konsola do przedpokoju jest o wiele tańsza. Lustro możemy zakupić we własnym zakresie. Dzięki temu stworzymy jedyne w swoim rodzaju połączenie, które będzie spełniać wszystkie nasze wymagania i oczekiwania.