Kolory i funkcjonalność komody

biała komoda prisma

Wybór odpowiedniego umeblowania to jeden z najważniejszych etapów odświeżania lub remontu mieszkania. Żaden dom nie może obyć się baz komód. Współcześnie producenci oferują różnorodne komody nie tylko z szufladami, ale również z szafkami, oświetleniem i przeszkleniami. Jakie rodzaje komód są w sprzedaży?

Komody z szufladą

Tworząc mieszkanie w stylu minimalistycznym powinniśmy postawić na komodę uposażoną jedynie w szafki. Tego rodzaju mebel jest niewielkich rozmiarów i może być umieszczony w każdym domowym pomieszczeniu. Sprawdzi się doskonale zarówno w salonie, sypialni, jak i łazience. Odnaleźć można modele w różnorodnej kolorystyce m.in. komody białe, czarne wykonane z drewna lub materiałów drewnopochodnych. Wybór będzie uzależniony od stylu, w jakim urządzamy mieszkanie.

Komody z szafką

Ten rodzaj komody staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w polskich domach. Od klasycznej komody odróżnia się nie tylko zamontowaniem szafki, ale również większym rozmiarem. Tak samo, jak w przypadku tradycyjnego rozwiązanie do mieszkania nabyć możemy komody białe – dostępne w Mebel4U lub w innej kolorystyce i stworzone z odmiennych materiałów. Dzięki większemu rozmiarowi mogą pełnić więcej funkcji praktycznych, jak i estetycznych m.in. poprzez posłużenie, jako podstawa na kolekcje zdjęć, rzeźb, i innych ozdobnych przedmiotów.

Dodatkowe rozwiązania

Osoby tworzące pomieszczenie w stylu nowoczesnym powinny zainteresować się dodatkowym oświetleniem, jakie może być zamontowane. Nada ono meblowi niepowtarzalnego uroku. Warte przemyślenia będą również komody białe lub czarne z dodatkowym przeszkleniem.