Deski lamelowe jako efektowny element stolików kawowych

stolik kawowy Borneo

Wykorzystanie lameli dekoracyjnych nie ogranicza się już tylko do efektownego ozdobienia ścian, ponieważ ich zastosowanie staje się coraz bardziej różnorodne i intrygujące. Przykładem tego jest między innymi stolik wykonany z lameli, który idealnie nadaje się na degustację popołudniowej kawy.

Lamele jako dodatek do mebli

Dekoracyjne deski lamelowe stosuje się przede wszystkim jak efektowną ozdobę ścian czy sufitów, która może powiększyć wizualnie naszą przestrzeń, ale nie tylko – w odpowiedzi na ich wciąż rosnącą popularność pojawiły się także takie rozwiązania jak fronty mebli z lameli czy nawet indywidualne meble takie jak stolik kawowy Borneo. Dzięki temu można łatwo dopasować je do innych aranżacji z lamelami w roli głównej oraz nadać wnętrzom jeszcze bardziej eleganckiego, a przy tym niecodziennego charakteru.

Stolik kawowy Borneo

Jest to wyjątkowo designerski mebel, który będzie pasował zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Posiada wygodny i duży blat, efektowne nóżki oraz dekoracyjnie ułożone lamele, które podobnie jak blat można dopasować pod względem kolorystycznym do innych elementów wyposażenia. Co istotne, jest to także bardzo solidny i wytrzymały mebel, który będzie przez długie lata efektownie służył popołudniowym kawom. Bez obaw można go dopasować do innych lameli obecnych we wnętrzu, jak również wykorzystać go całkiem samodzielnie.

stolik kawowy Borneo

Stolik wykonany z lameli sprawdzi się również w chłodnych wnętrzach, w których czujemy potrzebę, aby je ocieplić i nadać im przytulności. Wtedy najlepiej wybrać stolik kawowy Borneo, który utrzymany jest w subtelnym kolorze drewna czy delikatnych szarościach (więcej na stronie GoldDoor.pl). Oczywiście można wybrać również inny wariant kolorystyczny – wszystko zależy od osobistych potrzeb oraz preferencji. Lamele więc mogą mieć znacznie szersze zastosowanie, a przy tym bardzo efektowne.