Co kupić na rocznicę ślubu, swojej drugiej połówce

co kupić na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to dla zdecydowanej większości małżeństw ważne wydarzenie. Nie ma się temu, co dziwić, bo w tym dniu można powspominać jeden z najpiękniejszych dni w życiu, jakim był ślub. Większość ludzi ofiarowuje sobie z tej okazji jakieś prezenty. Jeżeli chce się jednak wręczyć drugiej połówce podarunek, który sprawi radość, trzeba starannie go wybrać. Z nieco innych rzeczy będą zadowolone panie, a z nieco innych panowie. Powstaje pytanie, co kupić na rocznice ślubu?

Co kupić na rocznicę ślubu kobiecie?

Mężczyźni, którzy zastanawiają się nad tym, co kupić na rocznicę ślubu swojej żonie, mogą być spokojni. Do dyspozycji mają bowiem co najmniej kilka interesujących rozwiązań. Wśród nich, na uwagę zasługują także te uniwersalne takie jak:

  • bukiet kwiatów
  • pudełko pralinek
  • zestaw kosmetyków

Można także pokusić się o jakiś spersonalizowany podarunek, taki jak chociażby notatnik z imienną dedykacją. Wiele przedstawicielek płci pięknej ucieszy się również z biletów na koncert czy do kina. Nie brakuje także kobiet, dla których najpiękniejszym prezentem z okazji rocznicy ślubu będzie wspólna romantyczna kolacja. Może odbyć się ona zarówno w domu, jak i w ulubionej restauracji. Nietrudno jednak zgadnąć, że w samodzielnie przygotowywaną kolację trzeba będzie włożyć nieco wysiłku. 

co kupić na rocznicę ślubu

Jaki podarunek dla mężczyzny?

Prezentu na rocznicę ślubu będą poszukiwać nie tylko panowie, ale również przedstawicielki płci pięknej. Dobrze byłoby się zatem zastanowić nad tym, co kupić na rocznicę ślubu swojemu mężowi. Na szczęście, ciekawych możliwości jest całkiem sporo. Mężowi, który jest molem książkowym można na przykład sprezentować powieść ulubionego gatunku lub autora. Panom przepadającym za trunkami do gustu przypadnie zaś butelka whisky bądź dobrego jakościowo wina. Wśród mężczyzn nie brakuje również miłośników motoryzacji. Można zatem pomyśleć o podarowaniu im jakiegoś zestawu narzędzi. Jeżeli mąż jest nie tylko miłośnikiem majsterkowania, ale i słodyczy, spodobać może mu się natomiast zestaw narzędzi wykonanych z czekolady. Panom, podobnie jak i paniom, do gustu może przypaść także wspólna kolacja.