Mamo ułatw sobie życie - kup pokrowiec na przewijak!

2017-11-14
Przewijak jest udogodnieniem dla rodziców. Pozwala przewijać dziecko w wygodnej pozycji, która nie obciąża kręgosłupa. Chroni też dziecko, uniemożliwiając mu wypadniecie z przewijaka. Posiadając to udogodnienie należy pamiętać, że na przewijak pokrowiec jest absolutnie niezbędny. 

Kup w zestawie

Zazwyczaj pokrowiec na przewijak można dostawć w zestawie z samym przewijakiem. Jednak to często jest za mało. By utrzymać odpowiednią czystość i higienę trzeba często zmieniać pokrowce. W sklepach internetowych można kupić pokrowce w zestawach po 3 lub 5. Zapewni to bezpieczny zapas na wypadek prania i nieprzyjemnych niespodzianek, które mogą zdarzyć się na przewijaku. 

Wybierz materiał

Wyboru pokrowca na przewijak niemowlęcy nie powinno się lekceważyć. Powinien on być tak samo starannie dobrany jak ubranka, pościel czy kosmetyki dla niemowląt. Najlepiej jeśli będzie wykonany z bawełny, antyalergiczny i dobrany odpowiednio do rozmiaru przewijaka, tak aby się nie ześlizgiwał i nie był za mały. 

Pokrowiec na przewijak, podobnie jak inne elementy dziecięcej wyprawki, można dostać praktycznie wszędzie. Tak samo jak do innych elementów, tak samo do pokrowca powinno się przywiązać odpowiednią uwagę.