Dlaczego lepiej kupować meble u lokalnych producentów?

2017-10-17

Wielu z nas decyduje się na kupno mebli w sklepach popularnych, sieciowych marek. Nie zawsze jest to rozwiązaniem korzystnym. Czasem sklep meblowy w Białymstoku jak Galeria Antresola będzie świadczył wyższej jakości usługi niż światowy producent. Wpisując w wyszukiwarkę meble Białystok otrzymamy wykaz firm w Białymstoku zajmujących się produkcją oraz sprzedażą mebli - warto zerknąć na ich strony, by zobaczyć jak nietypowe produkty możemy tam otrzymać.

Lokalne sklepy meblowe w Białymstoku mogą zaoferować mieszkańcom nieco więcej niż światowi producenci mebli produkowanych masowo. Rzecz jasna, nieco więcej zapłacimy za lokalny wyrób, jednak będziemy świadomi jego wysokiej jakości. Bardzo często na takie meble otrzymuje się wieloletnią gwarancję, czego na próżno szukać u sieciowych producentów. Meble te wykonane są wyższej jakości materiałów, niejednokrotnie wykańczane są ręcznie za pomocą manualnych narzędzi. Nadaje im to niepowtarzalnego rysu oraz niewątpliwie sprawia, że meble takie są dużo trwalsze.

Kolejną zaletą kupowania mebli u lokalnych producentów jest ich unikalność. Bardzo często meble te produkowane są dopiero po złożeniu zamówienia na wybrany model w katalogu, przy czym klient ma możliwość wyboru kolorystyki, rodzaju drewna, modelu uchwytów lub sposobu mocowania drzwiczek. Dzięki temu meble kupowane u białostockich sprzedawców mogą być lepiej dopasowane do indywidualnego charakteru naszego mieszkania.