Ograniczona przestrzeń a wybór drzwi do szafy

2017-05-04

Produkty sevroll: http://phu-gral.eu/sevroll to bogaty asortyment najróżniejszego rodzaju drzwi i systemów do zabudowy garderób.                                   

Na co dzień kwestia drzwi raczej nie spędza nikomu snu z powiek. Po prostu są - przesuwane, składane czy rozwierane. Jeśli jednak pochylić się nad tym problemem nieco głębiej, okaże się, że nie jest to wcale taka bagatelna sprawa, ponieważ w zależności od funkcji, jaką mają pełnić - zabudowy wnęk lub przegrodzenia ciasnych przestrzeni poddasza - innymi atrybutami powinny się cechować. Na co więc zwrócić uwagę, dokonując wyboru tego elementu wyposażenia wnętrz?  

 

Przede wszystkim - jeśli mowa o drzwiach do szafy - warto zastanowić się, w jakim pomieszczeniu znajdować ma się takowy mebel. Jeśli bowiem jest to niewielka przestrzeń, rozsądniej będzie zdecydować się na drzwi typu przesuwanego, co pozwoli zaradzić często spotykanemu w takich miejscach problemowi, jakim jest zahaczanie rozwieranymi skrzydłami szafy o łóżko bądź inne meble. Wybór drzwi przesuwanych, które to produkty Sevroll również w swojej ofercie posiada, jest w tej sytuacji o wiele rozsądniejszy. Dodatkowym trikiem, który można tu zastosować, będą przesuwane drzwi szklane, które dopomogą w optycznym zwiększeniu przestrzeni.