Ponadczasowe siedzenie - krzesło Eames

2017-05-14

Wyposażenie wnętrz w doskonałej jakości krzesła, które zawsze będą wygodne jest czynnością pierwszorzędną. Warto rozejrzeć się za czymś, co zostanie na długi czas i w każdym momencie wygląd będzie dopasowany do otoczenia. Krzesło Eames odpowie na potrzeby wielu osób, które szukają czegoś oryginalnego, o interesującym designie oraz spełniające kryteria rozmaitych stylów, m.in. nowoczesnego, jak i minimalistycznego.

Prostota w formie
Modne krzesła Eames charakteryzuje brak podłokietnika, a także użycie plastiku do wykonania siedziska. Nogi z kolei są najczęściej drewniane lub metalowe z obecnością poprzecznych prętów. Dostępne są najróżniejsze kolory, wobec czego każdy będzie mógł dopasować krzesła pod swój indywidualny gust. Można wybrać klasyczną czerń oraz biel, które są najbardziej spopularyzowane. 

Modny trend na lata
Krzesło to już od lat spełnia oczekiwania wielu klientów i coraz częściej powstają nowe stylizacje wnętrz z jego udziałem. To także świetny zakup, jeśli chcemy robić zdjęcia uwieczniające rozwój dzieci. Ta sama poza, to samo krzesło co roku będą ukazywały jak maluchy dorastają. Pomysł zostanie na zawsze, a krzesełko przejdzie na pokolenia. Wobec tego mamy do czynienia z produktem "must have" wszystkich, którzy lubią interesujące kształty i nowoczesne rozwiązania.