Uchwyty do szafek kuchennych - idealny sposób aby odmienić wnętrze

2017-04-09

Znudziły Ci się Twoje szafki kuchenne jednak nie stać Cię na remont i wymianę całej kuchni? Podejdź do tematu kreatywnie - wymień uchwyty do szafek kuchennych, a niskim kosztem w kilka chwil odmienisz wystrój całej kuchni.


Prosty i szybki sposób na odmianę wnętrza

Uchwyty do nowoczesnych kuchennych szafek mogą mieć bardzo różne, czasami nawet awangardowe kształty, które w kilka chwil odmienią nudną kuchnię, która wydaje się być kompletnie bez wyrazu. Do białych mebli można dobrać kontrastujące uchwyty w czerwonym, żółtym lub czarnym kolorze, który będzie świetnym punktem przyciągającym spojrzenie. Można nawet pójść o krok dalej i sprawić sobie fikuśne uchwyty w formie zabawnych zwierzaków, kwiatków czy figur geometrycznych.


Komfort i wygoda przede wszystkim

Należy pamiętać o jednej, bardzo ważnej rzeczy - uchwyty muszą być wygodne i przede wszystkim wytrzymałe. Wykonane z wysokiej jakości materiałów: aluminium, chromu czy mosiądzu z pewnością posłużą wiele długich lat. Bardzo modne w ostatnim czasie stały się także uchwyty skórzane, które można zrobić samemu ze starego, skórzanego paska. Kuchnia będzie wówczas jedyna w swoim rodzaju bardzo niskim kosztem.