Jak wykorzystać stare palety euro?

2017-04-07

Palety euro często są nam potrzebne do przewożenia różnych ciężkich materiałów na wózkach widłowych. Bywa, że zostaje ich nam sporo po budowie wymarzonego domu, zajmują one sporo miejsca w szopie i dlatego warto je wykorzystać - na przykład przerabiając je na meble ogrodowe z palet jak te: http://www.meblepandarek.pl/meble-ogrodowe-z-palet.html


Hit sezonu

Takie meble to prawdziwy hit sezonu - robi się obecnie z palet stoliki kawowe, meble do ogrodu, a także łóżka do sypialni! Odpowiednio zaimpregnowane, pomalowane na ładne kolory, wyposażone w dobre materace będą się pięknie prezentowały, a co najważniejsze - pozwolą nam wykorzystać stare, niepotrzebne palety i mieć meble niemal zupełnie za darmo - bo zapłacimy tylko za farby oraz materac!


Ile kosztują meble ogrodowe z palet?

Nowe palety euro kosztują w granicach 15-30 złotych za sztukę. Zatem, w zależności od projektu, możemy mieć fajne meble do ogrodu z nowych palet za kilkadziesiąt złotych, jeśli zrobimy je sobie sami. Możemy też zlecić zrobienie takich mebli stolarzowi, który wykorzystał niszę i zabrał się za produkcję mebli ogrodowych z palet na większą skalę. Wówczas do ceny materiałów doliczymy też cenę robocizny, niemniej jednak wciąż za takie meble z odzysku zapłacimy mniej niż za nowoczesne meble do ogrodu z salonu meblowego!