Minimalizm i ciepło w jednym

2017-02-19

Coraz chętniej kupowana jest szafka pod telewizor, zaprojektowana w stylu skandynawskim, łączącym w sobie przede wszystkim minimalizm, a także ciepłe, nadające pomieszczeniu uroku, barwy. Najczęściej są one stosowane w trakcie aranżowania wnętrza na wzór loftu, który to w ostatnim czasie podbija serca Polaków.


Innowacja plus?


Można rzec, iż skandynawska szafka pod tv to nic innego, jak w pełni udana próba stworzenia nowoczesnego wnętrza z połączeniem ciekawych stylów, pochodzących właśnie z państw skandynawskich. Ponadto, meble tego typu wspaniale sprawdzają się również w nieco innej roli, bowiem idealnie łączą się z jasnymi, stonowanymi wnętrzami, posiadającymi pozytywny wydźwięk. Co więcej - można je ustawić na ścianach białych, wyłożonych białą cegłą, bądź pomalowanych w ciepłych i ciekawych barwach.


Często można spotkać się z poszukiwaniem perfekcyjnego modelu pod telewizor szafka specjalnie stworzona do tego wówczas sprawdzi się jak najlepiej, w szczególności, gdy chodzi o meble skandynawskie.


"Proste patyczaki"


Właśnie tak są one nazywane - skandynawskie szafki pod telewizor przyjęły już nazwę patyczaków, bowiem zdecydowana ich większość opiera się na czterech nogach wykonanych z materiałów drewnianych.