Szuflady TANDEMBOX jako sposób na funkcjonalną kuchnię

2016-11-06

Każdy kto mieszka ''na swoim'' doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak trudno jest urządzić kuchnię w taki sposób, aby była nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Z tego też powodu w każdej kuchni powinno pojawić się chociaż kilka szuflad, gdyż są one zdecydowanie bardziej praktyczne niż tradycyjne szafki. Wie o tym każdy, kto po remoncie zdecydował się na taką zmianę.


Prowadnice Tandembox firmy Blum to chyba najpopularniejszy na rynku system do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych oraz z wysokim frontem. Popularność ta wynika z pewnością z faktu, że daje on bardzo wiele możliwości podczas realizowania kuchennych projektów a dodatkowo charakteryzuje go bardzo prosty montaż.


Istotną kwestią, którą podkreślają użytkownicy TANDEMBOX jest to, że szuflady w tym systemie są wysuwane w całości, co daje bardzo dobry wgląd na to, co jest wewnątrz. Dzięki temu można w nich przechowywać nie tylko - standardowo - sztućce, ale również talerze, przetwory kuchenne czy inne produkty, które dobrze jest mieć ''pod ręką''. Użytkownicy chwalą sobie również bardzo ciche i delikatne zamykanie oraz niezwykle komfortowy sposób otwierania. Co ważne, TANDEMBOX doceniany jest nie tylko przez użytkowników, ale również na arenie międzynarodowej.