Nowy trend - pościele 3d

2016-07-25

Coraz częściej, odwiedzając mieszkania znajomych czy rodziny, możemy się natknąć na fantazyjne pościele, sprawiające wrażenie przestrzenności. To właśnie modna ostatnio pościel 3d, stanowiąca ciekawą dekorację sypialni.

Zanim jednak nabędziemy taką ozdobę, warto się zastanowić nad rodzajem materiału, z jakiego została wykonana. Na rynku występuje ich kilka. Najczęściej jest to bawełna, satyna, flanela lub mikrowłókno. Szczególnie polecane jest to ostatnie, gdyż pościel wykonana z mikrowłókna nie gniecie się, ma delikatny połysk, jest miękka i łatwa w pielęgnacji - nie wymaga prasowania.

Materiał "oddycha", przez co jest przyjazny i delikatny nawet dla wrażliwej skóry. Pościel powinna być barwiona nowoczesną techniką, na przykład innowacyjną farbą reaktywną, która zapobiega blaknięciu kolorów i ścieraniu się kolorów podczas prania. Dzięki temu nasza pościel 3d zachowa efekt trójwymiarowości. Wybór odpowiedniego wzoru nie powinien stanowić problemu - bez problemu dopasujemy odpowiedni zarówno do naszej sypialni, jak również do pokoju dziecka. Najczęściej powtarzające się motywy to kwiaty, budowle, zwierzęta, samochody.

Trójwymiarowe pościele znajdziemy w wielu sklepach internetowych.