Tania i szybka metamorfoza sypialni

2016-06-17

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Jeśli ma nam zapewnić spokojny i bezpieczny sen, musi być przytulna i dobrze urządzona. Niestety, nawet najpiękniejszy wystrój wnętrza po czasie nam się nudzi i czujemy, że pora na zmiany. Jeśli mamy ochotę na małą metamorfozę, nie powstrzymujmy się. Zmiany ożywią sypialnię i sprawią, że chętniej będziemy w niej przebywać. Co zrobić, jeśli marzą nam się zmiany w sypialni, a nie dysponujemy dużymi funduszami? Są na to skuteczne sposoby.

Kapa na łóżko, czyli ekspresowa metamorfoza sypialni

Najważniejszym elementem sypialni jest bez wątpienia łóżko. To ono zajmuje najwięcej miejsca i skupia największą uwagę. Dlatego to właśnie na nim powinniśmy się skupić, jeśli marzy nam się odmiana naszej sypialni. Doskonałym pomysłem na nadanie wnętrzu nowej energii mogą być stylowe narzuty, które możemy położyć bezpośrednio na łóżku lub kanapie.

Jeśli nie możemy już patrzeć na starą, szarą kapę na łóżku, wymieńmy ją na coś bardziej oryginalnego, kolorowego, a zobaczymy, że sypialnia natychmiast stanie się nie do poznania. W sklepach dostępne są narzuty w najróżniejszych kolorach i wzorach – wśród nich na pewno znajdzie się narzuta, która będzie odzwierciedleniem naszych marzeń i idealnie wpasuje się w nasze wnętrze. Narzuty na łóżko nie są drogie, a potrafią wprowadzić do wnętrza wiele świeżej energii.