Składane biurko – Dobre rozplanowanie przestrzeni

składane biurko

Czasami nawet w małym pomieszczeniu potrzebny jest mebel, bez którego zwyczajnie trudno się obejść. Nawet mała wersja byłaby ratunkiem, a ta pełnowymiarowa?

Chowane na ścianie

Hitem do małego pokoju jest składane biurko – na przykład na ścianę. Przykręcone do ściany biurko zajmuje niewiele miejsca i wydaje się dosyć małe, ale kiedy zostanie uniesiony blat wcześniej stanowiący jego bok okazuje się, że biurko ma pełne, wygodne wymiary i praca przy nim jest nie tylko możliwa, ale również bardzo wygodna.

Na laptopa

Niewielkie, składane biurko pod laptopa to rewelacyjny pomysł do niewielkiego mieszkania. Zwykle biurko ma jedną nogę i mały blat, jest świetnie dopasowane do korzystania z niego siedząc na kanapie lub nawet leżąc w łóżku.

Ukryte na komodzie

Składanym biurkiem może być także ścianka komody. Na co dzień szafka miałaby duże, pełne drzwi, które wieczorami, podczas nauki zamieniałyby się w sporej wielkości blat do pracy, który podparty wysuwanymi nóżkami tworzyłby tradycyjne, wygodne biurko, przy którym można na spokojnie odrobić lekcje lub wykonać kreatywne prace plastyczne do szkoły.

Start the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *